A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M

Vigtigste faciliteter

  • 60 m²

Placering

    A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M er en ferielejlighed på 60 m² designet til at rumme op til 4 gæster.

    Iso Omena ligger 1 km fra indkvarteringen, mens Espoo Central Park er ca. 4 km derfra. Denne ferielejlighed kan også prale af en førsteklasses placering ved siden af Matinkappeli. Det tager ca. 14 minutters gang at nå Makaronitehdas Iso Omena og Ravintola Aangan. Du kan komme til Espoo Museum for moderne kunst om et par minutter i bil.

    Gæster tilbydes 1 badeværelser.

    Denne indkvartering indeholder også et fuldt udstyret køkken. Nuottalahti busstoppested ligger 650 meter væk, og Matinkylae metrostation ligger inden for 10 minutters gåafstand.

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
    Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00

    Værelsesmuligheder på A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo

    Gæster tilbydes 1 badeværelser.

    Indtjekning
    Udtjekning
    Gæster
    2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo Makrodetaljer billede A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo Værelse billede A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo Værelse billede A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo Faciliteter billede A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo Korridorer billede A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo Korridorer billede A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo Interiør billede A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo Værelse billede A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo Eksteriør billede A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo Værelse billede
    Lejlighed med et soveværelse

    Størrelse: 60 m²

    Sengetype: Dobbeltseng

    Mere info +

    Beliggenhed af A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo

    Vartegn
    Gode restauranter
    Transport

    Gæsteanmeldelser om A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo

    Her kan du finde verificerede anmeldelser, som vores brugere har lagt ud på denne hjemmeside

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Populære hoteller i Finland

    Tak, fordi du abonnerer
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    Tjek de bedste tilgængelige priser
    Indtast dine datoer for at se priser
    Indtjekning
    Udtjekning
    Gæster
    2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    A Great Apartment For Daily Or Weekly Rent 60M Espoo